Wizyta studyjna w naszej Spółdzielni

8 września 2014

Wizyta studyjna w Jedynce

Oczywiście jak zawsze, jedyna w swoim rodzaju.

4 września mięliśmy okazję gościć w naszej Spółdzielni Socjalnej wizytę studyjną z Pomorza. Grupa 20 osób, przedstawicieli Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz organizacji zarządzających WTZ brała udział w tym wydarzeniu, które organizowało Stowarzyszenie Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych.

Wizyta- Jedynka

Stado owiec

Zapoznaliśmy uczestników z naszą działalnością. Pielęgnacja terenów zielonych to nasza specjalność.  Większość czasu spędziliśmy na świeżym powietrzu, a że nasz region słynie z pięknych przestrzeni to w połączeniu z ładną pogodą było to jedyne w swoim rodzaju spotkanie. Również nasze owce wczuły się w rolę i prezentowały się bardzo dobrze.

Pracujemy na rzecz promocji i rozwoju naszego regionu, a wizyta studyjna okazała się dobrym sprawdzianem. Dowiemy się jak nasz region jest odbierany przez odwiedzających. Mamy nadzieję, że się podobało a Rydzyna będzie miejscem do którego nasi goście będą chcieli wracać.

Wspaniałe miejsce na wizytę zostało udostępnione dzięki uprzejmości i ogromnemu wsparciu Pana Dyrektora  mgr inż. Franciszka Halca z Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych w Lesznie. Życzymy wszystkim spółdzielniom,  żeby na swojej drodze spotykali tak wspaniałych ludzi, wrażliwych na ekonomię społeczną  jak Pan Dyrektor mgr inż. Franciszek Halec.

Wizyta studyjna

Wizyta studyjna

Jedynka
Kontakt

Spółdzielnia Socjalna Jedynka


Nad Zalewem 20
64-130 Dąbcze

T: 534 225 422
E-mail: spoldzielniajedynka@wp.pl
www.jedynka.spoldzielnie.org
Projekt strony:
Jedynka